SUTEK 2019 - 3. SU VE SU TEKNOLOJİLERİ FUARI

  • TARİH :07 - 09 KASIM
  • KONUM :Beytepe Kongre Merkezi
  • KALAN SÜRE :
  • ZİYARET SAATLERİ :10:00 - 19:00

Partnerlerimiz :


SUTEK 2019, su kaynaklarının sürdürülebilir bir şekilde kullanılması, su tasarrufunun sağlanması, atık suların arıtımının ve geri dönüşümünün son teknoloji ve gelişmelerini aynı platformda bir araya getirecektir. Uzman raporlarına göre, Türkiye su ve atık su çözümleri için dünyanın en büyük pazarlarından biridir. Yeni projeler ve rehabilitasyon çalışmaları için 2023 yılına kadar 33.9 milyar Euro yatırım yapılmasının planlanıyor olması da fuarın kamu ve özel sektör profesyonelleri ve yatırımcılar için önemli bir cazibe merkezi olacağını şimdiden kanıtlamaktadır. Temiz suya erişim için yenilikçi yollar keşfetmenizi sağlayacak çözümlerin hepsi SUTEK 2019'da yer alacak.
 
SUTEK 2019 ile eş zamanlı olarak CITYTECH 2019 - 13. ULUSLARARASI ŞEHİRCİLİK ve ÇEVRE FUARI, Uluslararası Çevre ve Geri Dönüşüm Teknolojileri Fuarı, Uluslararası Yerel Yönetimler Zirvesi ile yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren yerel yönetimler buluşuyor. Yerel yönetimler arasında bilgi, kültür, tecrübe alışverişi ve iş birliğinin gerçekleşeceği fuarda kent bilgi sistem ve teknolojileri, kent sağlığı ve geri dönüşüm, kent planlama ve peyzaj konularına yer verilecek.
 
SUTEK 2019 bünyesinde olan 6. SU ve ÇEVRE KONFERANSI & ÖDÜLLERİ kapsamında, su farkındalığının kazandırılması noktasındaki çalışmalar izlenecek ve bu konudaki çalışmalarının geliştirilmesi, uygulanması ve sürdürülmesi çok yönlü olarak masaya yatırılacak. Alanında örnek uygulamalara, Belediye Başkanlarımıza ve Sular İdareleri Genel Müdürlerimize gerçekleştirilecek olan görkemli törende ödülleri takdim edilecek.
 
Süs Bitkileri ve Peyzajla ilgili sektör temsilcilerinin katılımları ile gerçekleşecek olan FLORA & GARDEN 4. Peyzaj ve Bahçe Mobilyaları Fuarı firmalar ve potansiyel tüketicileri bir araya getiriyor. Firmaların satış faaliyetlerini gerçekleştireceği platformda yurtiçinde ve dışında ürettikleri projeler ile adlarından söz ettiren müteahhitler ve peyzaj sorumluları yer alacak. Peyzaj ve Bahçe Mobilyaları Fuarı, katılımcı firmalara karlılığı artırma, yeni temsilcilikler ve bayilikler bulma ve ihracat imkânlarını değerlendirme olanağı sunuyor.
 
Su kaynaklarının sürdürülebilir bir şekilde kullanılması ve su tasarrufunun sağlanması için gereken tüm teknolojilerin alıcısıyla buluşmasını amaçlayan SUTEK 2019 3.SU ve SU TEKNOLOJİLERİ FUARI 7-9 Kasım’da Ankara Beytepe Kongre Merkezi’nde. Bu büyük buluşmaya sizlerde davetlisiniz.

Fuar Alanının Google Maps Üzerinden Görünümü :

Sizden Gelen Yorumlar :