CITYTECH 2019 - 13. ULUSLARARASI ŞEHİRCİLİK VE ÇEVRE FUARI

  • TARİH :07 - 09 KASIM
  • KONUM :Beytepe Kongre Merkezi
  • KALAN SÜRE :
  • ZİYARET SAATLERİ :10:00 - 19:00

Partnerlerimiz :


CITYTECH 2019 bünyesinde Uluslararası Çevre ve Geri Dönüşüm Teknolojileri Fuarı, Uluslararası Yerel Yönetimler Zirvesi ile yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren yerel yönetimler buluşuyor. Yerel yönetimler arasında bilgi, kültür, tecrübe alışverişi ve iş birliğinin gerçekleşeceği fuarda kent bilgi sistem ve teknolojileri, kent sağlığı ve geri dönüşüm, kent planlama ve peyzaj konularına yer verilecek.
 
Sular İdareleri Genel Müdürlükleri, Kamu ve Ticari Kuruluşların katılımları ile gerçekleşecek olan SUTEK 2019 3. Su Teknolojileri Fuarı su kaynaklarının sürdürülebilirliği, su tasarrufu, atık su arıtımı sorunlarına çözüm önerileri getirmeye devam ediyor. Su kontrol ve yalıtım sistemleri, su kirliliği, yeraltı su yönetimi, sel ve afet bilgi sistemleri ve akıllı sayaç sistemlerine ilişkin bilgi paylaşımının gerçekleşeceği fuarda, alanda meydana gelen son teknoloji ve gelişmeler değerlendirilecek. Geniş katılımcı ve ürün profili ile SUTEK 2019 7-9 Kasım’da Ankara Beytepe Kongre Merkezi’nde katılımcı ve ziyaretçilerini bekliyor.
 
CITYTECH 2019 ile eş zamanlı düzenlenecek olan 6. SU ve ÇEVRE KONFERANSI & ÖDÜLLERİ kapsamında, su farkındalığının kazandırılması noktasındaki çalışmalar izlenecek ve bu konudaki çalışmalarının geliştirilmesi, uygulanması ve sürdürülmesi çok yönlü olarak masaya yatırılacak. Alanında örnek uygulamalara, Belediye Başkanlarımıza ve Sular İdareleri Genel Müdürlerimize gerçekleştirilecek olan görkemli törende ödülleri takdim edilecek.
 
Süs Bitkileri ve Peyzajla ilgili sektör temsilcilerinin katılımları ile gerçekleşecek olan FLORA & GARDEN 4. Peyzaj ve Bahçe Mobilyaları Fuarı firmalar ve potansiyel tüketicileri bir araya getiriyor. Firmaların satış faaliyetlerini gerçekleştireceği platformda yurtiçinde ve dışında ürettikleri projeler ile adlarından söz ettiren müteahhitler ve peyzaj sorumluları yer alacak. Peyzaj ve Bahçe Mobilyaları Fuarı, katılımcı firmalara karlılığı artırma, yeni temsilcilikler ve bayilikler bulma ve ihracat imkânlarını değerlendirme olanağı sunuyor.
 
Bir kenti yaşanılabilir kılmak için gereken tüm teknolojilerin alıcısıyla buluşmasını amaçlayan CITYTECH 2019 13. ULUSLARARASI ŞEHİRCİLİK VE ÇEVRE FUARI 7-9 Kasım’da Ankara Beytepe Kongre Merkezi’nde. Bu büyük buluşmaya sizlerde davetlisiniz.

Fuar Alanının Google Maps Üzerinden Görünümü :

Sizden Gelen Yorumlar :